Z całego serca dziękujemy za pomoc!

Nie posiadamy kontraktu z NFZ, utrzymujemy się dzięki ludziom dobrej woli!

Wspólnota modlitewna

Jest to wspólnota osób, która regularnie co miesiąc spotyka się, biorąc udział we Mszy Św. w każdy drugi wtorek miesiąca, o godz. 18.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego na os. Kurdwanów. Msze są ofiarowane w hospicyjnych intencjach.
Osoby ze wspólnoty, które noszą w sercu pragnienie głębszej modlitwy za chorych uczestniczą w adoracji Najświętszego Sakramentu, prowadzonej w intencji wszystkich chorych, w każdy wtorek miesiąca o godz. 20.00 w Kaplicy Adoracji przy kościele Podwyższenia Krzyża Świętego na os. Kurdwanów – SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, KTÓRZY CHCIELIBY W TĄ MODLITWĘ SIĘ WŁĄCZYĆ.
W tej godzinie do modlitwy zapraszamy również wszystkich chorych, pozostających w swoich domach do duchowej łączności.
Intencje za chorych można składać również na adres e-mail: modlitwazachorych@gmail.com

MODLITWA DO KRÓLOWEJ APOSTOŁÓW
Patronki Hospicjantów Polskich

Królowa ApostołówNajświętsza Dziewico Maryjo, Królowo Apostołów i Orędowniczko rodzaju ludzkiego, pokornie Cię prosimy: wstawiaj się u Twego Jednorodzonego Syna a Pana naszego Jezusa Chrystusa, abyśmy mocą Ducha Świętego ewangelizowali świat służąc konającym i ich rodzinom, abyśmy umacniali i bronili wiary i miłości w ich sercach. Wysłuchaj, Najlepsza Matko, nasze modlitwy. Przyjmij, Najłaskawsza Pani nasze hospicjantów błagania. Racz uprosić nam łaski, abyśmy mogli toczyć zwycięski bój, szczęśliwie ukończyli bieg życia, dochowali wiary i razem ze świętymi Apostołami otrzymali wieniec sprawiedliwości. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

.

Działamy 17-ty rok, w ciągłej opiece mamy ponad 40 chorych, którym posługuje ponad 30 wolontariuszy, zespół medyczny (lekarze, pielęgniarki, fizjoterapeuci, psycholodzy) oraz opiekun duchowy.

kp1kp2kp3kp4 kp5

1procent
3boks